Casa De Familia 02 Hotel
| WiFi Wi-Fi | Gratis parkering | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr ikke tilladt |
Casa De Familia 02 Hotel er et komfortabel sted inden for 15 minutters gang fra Rosario do Suls bycentrum.
I nærheden af hotellet ligger der Particular Cultural Museum.
Sul Panaro og Bonna Pitzza er blandt spisemuligheder i området.
- Lokale seværdigheder
- Praia das Areias Brancas2,1 km
- Teatro Municipal650 m
- Monumento do Rotary club internacional2 km
- Monumento Nssa. Sra. do Rosario1,1 km
- Escola Ensino Medio Tia Elis800 m
- Mercado, Padaria e Ferragem Brasil2,2 km
- Particular Cultural Museum400 m
- Lufthavne
- Rivera117 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Gratis parkering
- Kæledyr ikke tilladt
Aktiviteter og afslapning
- Have
På værelset
- Klimaanlæg
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 15:00 indtil 18:00
Udtjekning: fra 08:00 indtil 11:00
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra et Casa De Familia 02 Hotel?
Det vil tage dig en 15 minutters gang at komme til byens centrum fra et Casa De Familia 02 Hotel. - 🚗
Hvor kan jeg efterlade mit køretøj under opholdet i Casa De Familia 02 Hotel?
Du kan parkere dit køretøj på Casa De Familia 02 Hotel ved en parkeringsplads. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i det Casa De Familia 02 Hotel?
Kunder bør tjekke ud fra det Casa De Familia 02 Hotel ved 11:00. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i Casa De Familia 02 Hotel?
Den gennemsnitlige værelsespris i Casa De Familia 02 Hotel er 38$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale. - ❓
Hvilken slags swimmingpool tilbyder hotellet?
Der er en swimmingpool på hotellet.